CIUCHCIĄ DO...

 

IMG 3535Ciuchcią do Caritasu
Przejażdżka ciuchcią to atrakcja, która od zawsze cieszy się dużą popularnością wśród dużych i małych. Mieli okazję przekonać się o tym uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, którzy w piękny wrześniowy dzień udali się na wycieczkę do Ośrodka Wczasowo – Rekolekcyjnego Caritas im. Jana Pawła II w Zakrzowie. Nasze piękne okolice poznawaliśmy dzięki podróży ciuchcią, która zawiozła nas do celu. Na miejscu czekało na nas wielkie ognisko. Uczniowie wspólnie piekli pyszną kiełbaskę. Piękna pogoda sprzyjała również zabawom na świeżym powietrzu. Nie zabrakło zabaw z wykorzystaniem chusty Klanza.
Było to nasze pierwsze wspólne, pozaszkolne spotkanie. Dostarczyło  nam ono mnóstwo radości i sprzyjało wzajemnemu poznawaniu się. Wszyscy w wesołych nastrojach wrócili bezpiecznie do szkoły.
Bardzo serdecznie dziękujemy dziadkom naszego ucznia dzięki dobroci których możliwa była przejażdżka ciuchcią, oraz pracownikom Ośrodka Caritas za ciepłe przyjęcie.

 

FOTORELACJA

zd5

zd1

zd2

IMG 3527

IMG 3531

IMG 3532

IMG 3535

IMG 3539

zd3

 

IMG 3542

zd4

IMG 3543

IMG 3561

IMG 3570

IMG 3572

IMG 3573